Truhlářství Poděbrady

Vyrobíme jakýkoliv produkt klasického truhlářství dle vašich představ a přání, ovšem zpravidla s naším speciálním starobylím vzhledem. U některých produktů jsme ale schopni vytvořit i moderní design. Většinu výrobků truhlářství tvoříme z masivu, jsou to především: kuchyně z masivu, skříně z masivu, schodiště z masivu, dětské pokoje a ložnice, dveře, atd.

Kuchyně z masivu

Kuchyně z našeho truhlářství jsou většinou z masivu. Netvoříme totiž klasické kuchyně, ale stejně jako u všech truhlářských výrobků se i zde projevuje naše specializace na starobylý bytelný nábytek, tedy poctivě kuchyně z masivu.

Skříně z masivu

Skříně z masivu jsou v našem provedení netradičního vzhledu, ale tradičně prostorné, pohledné a bytelné. Můžete se spolehnout, že skříň z masivu od Antiku Okřínek vydrží leta letoucí a budete s ní vždy spokojeni.

Schodiště z masivu

I schodiště vyrábíme z masivu. Volíme druhy dřeva, které designově zapadnou do interiéru a zároveň splní naše podmínky na kvalitu a starobylou poctivou práci. Schodiště z masivu realizujeme v Poděbradech, Praze a středních Čechách.

Dětské pokoje a ložnice

Ani dětské pokoje a ložnice neodbýváme obyčejným dřevem a netvoříme klasický nábytek. Dětský pokoj či ložnice z masivního kusu dřeva jsou něčím speciálním, co vytvoří v místnosti na spánek a hru speciální atmosféru.

Dveře a další

Dodáváme i další prvky interiéru jako například dveře. Vždy se nás můžete dotázat, telefonicky nebo mailem. Důležitou součástí práce našeho truhlářství je konzultace a poradenství klientovi.

Některé ukázky výrobků truhlářství můžete vidět v galerii našeho obchodu nebo přímo na místě.

Krom služeb truhlářství nabízíme také renovace a restaurování nábytkuprodej starožitností a repliky nábytku.

Katalog